Wynajem autokarów

Wynajem autokarów Łomża i Zambrów

Wynajem autokarów Zambrów Pogodna Travel

Od wielu lat realizujemy transport osobowy, czyli licencjonowany przewóz osób na terenie kraju i zagranicą. Dojeżdżamy do niemalże każdego miejsca, do którego prowadzi droga. Oferujemy Państwu także wynajem autokarów z takich miast jak Zambrów, Łomża, Wysokie Mazowieckie. Do Państwa dyspozycji są nasi wykwalifikowani kierowcy, posiadający niezbędne uprawnienia upoważniające do przewozu osób.

Wynajem autokarów Łomża – profesjonalne podejście do transportu

Dokładamy wszelkich starań, aby podróż naszych Klientów minęła bezpiecznie. Nasze autokary prowadzą wyłącznie profesjonalni kierowcy. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób, a także licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób.

Wynajem autokarów Wysokie Mazowieckie – zakres naszego działania

Pogodna Travel oferuje usługi wynajmu autokaru na różne okazje, zarówno na imprezy okolicznościowe, jak i wyjazdy turystyczne dla zorganizowanych grup. Realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia:

  • wycieczki szkolne
  • wycieczki firmowe
  • transfery na lotnisko
  • wyjazdy integracyjne
  • pielgrzymki
  • wesela
  • pogrzeby

Dysponujemy własnym transportem, co pozwala nam zapewnić bezpieczeństwo i wysoki komfort podróżowania. Do Państwa dyspozycji pozostaje nowoczesny, w pełni wyposażony autokar Marki VAN HOOL. Dzięki temu możemy na bieżąco monitorować stan techniczny autokaru i mieć pewność, że nasi Klienci przewożeni są w pełni bezpiecznym pojazdem o wysokim standardzie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą wynajmu autokarów Zambrów jest siedzibą naszego biura podróży Pogodna Travel, zapraszamy do odwiedzin. Możliwy jest również wynajem autokarów w Łomży. Swoim okręgiem działania obejmujemy wiele okolicznych miast, dlatego realny jest także wynajmem autokarów w Wysokim Mazowieckim.

Wszystkich zainteresowanych Klientów zapraszamy serdecznie do kontaktu: biuro@pogodnatravel.pl.

BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT

I KONKURENCYJNE CENY SĄ NASZYM ATUTEM !!!

 

 

 

 

DSC02223

DSC02225

DSC02229

DSC02233

 


2016 @ Copyright Biuro Podróży Pogodna Travel

Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie arcyNET.pl