Kilka słów o Pogodna TRAVEL

Serdecznie witamy na stronie biura podróży „Pogodna Travel”.

Nasze biuro sukcesywnie działa na rynku podróży od 24/03/2003 roku, w oparciu o potrzeby odbiorców, ceniących sobie dobry wypoczynek, połączony z wysoką jakością świadczonych usług, zachowując przy tym atrakcyjność cen. Mamy na swoim koncie owocną współpracę z wieloma miastami w okolicach Zambrowa.

Od wielu lat działamy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. W naszej bogatej ofercie znajdują się przede wszystkim wycieczki szkolne oraz wyjazdy firmowe. Specjalizując się w kompleksowej organizacji i oprawie wycieczek dla grup zorganizowanych, poznaliśmy specyfikę tej branży od podszewki. Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego plan wycieczek szkolnych czy wyjazdów firmowych modyfikujemy według potrzeb zleceniodawcy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, a dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, potrafimy stworzyć najlepszą ofertę wyjazdu. Nasza wiedza zbudowana jest na wieloletnim doświadczeniu i pomyślnej współpracy z Klientami, która zawsze przebiegała w miłej atmosferze.

Od 2010  roku dysponujemy własnym transportem. To umożliwia nam zapewnienie bezpieczeństwa podczas podróży oraz najwyższego komfortu podróżowania. Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesny i w pełni wyposażony autokar marki VAN HOOL.

Jesteśmy koncesjonowanym biurem podróży wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych. Spełniamy wszelkie wymogi ustawy o turystyce oraz posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.. Widniejemy również w Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonej przez Centrum Informacji Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki. Ewidencja jest jawna i znajduje się na stronie internetowej https://turystyka.gov.pl

Wszystkie dokumenty potwierdzające wiarygodność naszego biura są jawne i możecie Państwo zapoznać się z nimi na naszej stronie internetowej.

 

Pogodna Travel – to relaks, bezpieczeństwo i najlepsze wspomnienia.

ZWIEDZAJ Z NAMI, ZAPRASZAMY! 

CEDIG

Certyfikat AXA

CERTYFIKAT-AXA-2016

Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Licencja Europejska dot. przewozu osób

Licencja krajowa dot. przewozu osób

Świadectwo Ukończenia Szkolenia

Certyfikat GOTHAER


2016 @ Copyright Biuro Podróży Pogodna Travel

Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie arcyNET.pl